Poštovani prijatelji,

Uz zahvalnost na Vašem interesovanju koje ste pokazali za Visoku školu dramskih umjetnosti profesora Emira Kusturice, obavještavamo Vas da će se 28. i 29. septembra, sa početkom u 12 časova, u našoj školi u Andrićgradu održati konsultacije umjesto najavljenih prijemnih ispita. Tom prilikom pozvani ste da predate radove predviđene uslovima za prijemne ispite (scenario, foto stripovi…).

Naime, zbog upisa u administrativne registre i problema koji su tim povodom nastali, došlo je do pomjeranja najavljenih aktivnosti naše škole.

Prijemni ispiti održaće se od 22. do 24. oktobra, a ne krajem septembra kao što je bilo najavljeno.

Kandidati koji nisu u mogućnosti da dođu na konsultacije, obavezni su da svoje radove, zajedno sa prijavom za prijemni ispit, dokazom o završenoj srednjoj školi i rodnim listom dostave do 15. oktobra.

Za sva Vaša pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačno,

Emir Kusturica, osnivač
Zoran Cvijanović, v.d. direktor